ZEBRA FSP050-DBCD1 Power AC Adapter 12V 4.16A 50W FSP12V4.16A50W-5.5x2.5mm-c8
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V4.16A50W-5.5x2.5mm-c8
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.16A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :305g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V4.16A50W-5.5x2.5mm-c8 Laptop AC Adapter