DELTA ADP-40TH Power AC Adapter 15V 1.2A 18W ASUS15V1.2A18W-USB-UK
Qty.
  • Item Name:NewASUS15V1.2A18W-USB-UK
  • InPut:100~240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 1.2A
  • Adapter Power: 18W