ZEBRA 808099-001 Power AC Adapter 24V 2.92A 70W ZEBRA24V2.92A70W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewZEBRA24V2.92A70W-6.5x3.0mm
  • InPut:AC100-240V 2.8A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.92A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :510g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 95% ( 100% = Brand New )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ZEBRA24V2.92A70W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter