YINGJU YJS036A-1202500D Power AC Adapter 12V 2A 24W MOSO12V2A24W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewMOSO12V2A24W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 0.7A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm