LITEON PA3432U-1ACA Power AC Adapter 19V 3.95A 75W LITEON19V3.95A75W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19V3.95A75W-5.5x2.5mm
  • InPut:100~240V~2.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.95A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :310g
  • Dimension( L x W x H ):128 x 50 x 31mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V3.95A75W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter