YAMAHA YT345-1530 Power AC Adapter 15V 3A 45W YAMAHA15V3A45W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewYAMAHA15V3A45W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240~1.3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in the tip center
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Compatible 15V 2.66A, 15V 2.67A with the same tip
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x YAMAHA15V3A45W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter