XMG A720 Power AC Adapter 19.5V 6.15A 120W CHICONY19.5V6.15A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V6.15A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.7A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.15A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :420g
  • Dimension( L x W x H ):152.50 x 79.80 x 31.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V6.15A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter