XIAOMI REDMI R7 6800 3060 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0
Qty.
XIAOMI REDMI R7 6800 3060 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330
  • Item Name:NewXIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330
  • InPut:100-240v~ 50/60Hz 4.4A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330 Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    AD330 AC Adapter,
    • Model:
      [XIAOMI REDMI R7 6800 3060 Power ]
    • 9444 Units in Stock
    XIAOMI REDMI R7 6800 3060 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the XIAOMI REDMI R7 6800 3060 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the XIAOMI REDMI R7 6800 3060 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.