XIAOMI AIR 13(161301-07/161301-01) Power AC Adapter 20V 3.25A 65W UN20V3.25A65W-Type-C-A
Qty.
XIAOMI AIR 13(161301-07/161301-01) Power AC Adapter 20V 3.25A 65W UN20V3.25A65W-Type-C-A650C
  • Item Name:NewUN20V3.25A65W-Type-C-A650C
  • InPut:100-240V 1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: USB Type-C (C)
  • Note:OutPut: 20V-3.25A/20V(20.3V)-3A/15V-3A/12V-3A/9V-3A/5V-3A
    Charger Model:(PD2.0 QC3.0)
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x UN20V3.25A65W-Type-C-A650C Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    A650C AC Adapter,
    • Model:
      [XIAOMI AIR 13(161301-07/161301-0]
    • 9444 Units in Stock
    XIAOMI AIR 13(161301-07/161301-01) Power AC Adapter 20V 3.25A 65W UN20V3.25A65W-Type-C-A Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the XIAOMI AIR 13(161301-07/161301-01) Power AC Adapter 20V 3.25A 65W UN20V3.25A65W-Type-C-A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the XIAOMI AIR 13(161301-07/161301-01) Power AC Adapter 20V 3.25A 65W UN20V3.25A65W-Type-C-A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.