XIAOMI AD330 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330
Qty.
  • Item Name:NewXIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330
  • InPut:100-240v~ 50/60Hz 4.4A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Package:
    1 x XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330 Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    AD330 AC Adapter,
    • Model:
      [XIAOMI AD330 Power AC Adapter 19]
    • 9444 Units in Stock
    XIAOMI AD330 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the XIAOMI AD330 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the XIAOMI AD330 Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W XIAOMI19.5V16.9A330W-7.4x5.0mm-AD330 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.