ULLPOWER 12V 2A AC/DC Adapter ULLPOWER12V2A24W-6PINS
Qty.
  • Item Name:NewULLPOWER12V2A24W-6PINS
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Note: Special 6 Pins
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Dimension( L x W x H ):116.30 x 47.80 x 32.10mm
  • Note:Out put: 12.0v/2000mA, 5.0v/2000mA
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ULLPOWER12V2A24W-6PINS Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [ULLPOWER 12V 2A AC/DC Adapter U]
    • 9444 Units in Stock
    ULLPOWER 12V 2A AC/DC Adapter ULLPOWER12V2A24W-6PINS Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the ULLPOWER 12V 2A AC/DC Adapter ULLPOWER12V2A24W-6PINS adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the ULLPOWER 12V 2A AC/DC Adapter ULLPOWER12V2A24W-6PINS AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.