TARGUS ACP71EUZA Power AC Adapter 19.5V 6.15A 120W EDAC19.5V6.15A120W-3pin
Qty.
  • Item Name:NewEDAC19.5V6.15A120W-3pin
  • InPut:100-240V-2.5, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 6.15A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: 3pin