SUN 14V 8A AC/DC Adapter SUN14V8A112W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewSUN14V8A112W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 14V
  • Adapter Output Current: 8A
  • Adapter Power: 112W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin