SCHNEIDER LCD TV SCREENLAND 23M931 23 INCH TFT Power AC Adapter 24V 7.5A 180W FSP24V7.5A
Qty.
SCHNEIDER LCD TV SCREENLAND 23M931 23 INCH TFT Power AC Adapter 24V 7.5A 180W FSP24V7.5A180W-4PIN-ZZYF-OEM
  • Item Name:NewFSP24V7.5A180W-4PIN-ZZYF-OEM
  • InPut:100-240V~3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :740g
  • Dimension( L x W x H ):169.70 x 84.50 x 40.50mm
  • Note:1 3 , 2-4-
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V7.5A180W-4PIN-ZZYF-OEM Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FSP180-AAA AC Adapter, FSP180-AAAN1 AC Adapter, FSP24V7.5A4PLARN AC Adapter,
    • Model:
      [SCHNEIDER LCD TV SCREENLAND 23M9]
    • 9444 Units in Stock
    SCHNEIDER LCD TV SCREENLAND 23M931 23 INCH TFT Power AC Adapter 24V 7.5A 180W FSP24V7.5A Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the SCHNEIDER LCD TV SCREENLAND 23M931 23 INCH TFT Power AC Adapter 24V 7.5A 180W FSP24V7.5A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the SCHNEIDER LCD TV SCREENLAND 23M931 23 INCH TFT Power AC Adapter 24V 7.5A 180W FSP24V7.5A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.