RESMED S9 AIR SENSE Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewCAP-RESMED24V3.75A90W-3PIN
  • InPut:12/24V--13/6.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Mote: 3 Pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95% ( Brand New = 100% ) Function Tested, OK!
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CAP-RESMED24V3.75A90W-3PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [RESMED S9 AIR SENSE Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED S9 AIR SENSE Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-3PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED S9 AIR SENSE Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-3PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED S9 AIR SENSE Power AC Adapter 24V 3.75A 90W CAP-RESMED24V3.75A90W-3PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.