RESMED R-360-760 Power AC Adapter 24V 3.75A 90W RESMED24V3.75A90W-3pin-B
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V3.75A90W-3pin-B
  • InPut:100-240V 50/60Hz, 110V~400Hz 1.0~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 3pinmm
  • Weight( Adapter only ) :645g
  • Dimension( L x W x H ):168.5 x 64.8 x 37.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Refurbished, Tested, Good Working, Appearance New Grade > 96% ( 100% = Brand New )