SA GX34W512 Power AC Adapter 5V 2A 10W SA5V2A10W-4HOLE
Qty.
  • Item Name:NewSA5V2A10W-4HOLE
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 10W
  • Adapter Tip Mote: 4 HOLE
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SA5V2A10W-4HOLE Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [SA GX34W512 Power AC Adapter 5V ]
    • 9444 Units in Stock
    SA GX34W512 Power AC Adapter 5V 2A 10W SA5V2A10W-4HOLE Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the SA GX34W512 Power AC Adapter 5V 2A 10W SA5V2A10W-4HOLE adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the SA GX34W512 Power AC Adapter 5V 2A 10W SA5V2A10W-4HOLE AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.