RESMED 24V 2.71A AC/DC Adapter CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewCAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.71A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin
  • Note:DC Adapter, Car Adapter
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    DC-65A24 AC Adapter, IP22 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED 24V 2.71A AC/DC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 24V 2.71A AC/DC Adapter CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 24V 2.71A AC/DC Adapter CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 24V 2.71A AC/DC Adapter CAP-RESMED24V2.71A65W-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.