RBD W204RA532-240085 Power AC Adapter 24V 8.5A 205W RBD24V8.5A204W-Molex-6Pin
Qty.
  • Item Name:NewRBD24V8.5A204W-Molex-6Pin
  • InPut:AC100-240V 50/60Hz 3.0A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 8.5A
  • Adapter Power: 205W
  • Adapter Tip Mote: Molex 6 pins
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Less than 20 pics in stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RBD24V8.5A204W-Molex-6Pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    RBD1022900450 AC Adapter, W204RA532-240085 AC Adapter,
    • Model:
      [RBD W204RA532-240085 Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    RBD W204RA532-240085 Power AC Adapter 24V 8.5A 205W RBD24V8.5A204W-Molex-6Pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RBD W204RA532-240085 Power AC Adapter 24V 8.5A 205W RBD24V8.5A204W-Molex-6Pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RBD W204RA532-240085 Power AC Adapter 24V 8.5A 205W RBD24V8.5A204W-Molex-6Pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.