RAZER RC30-04230200 Power AC Adapter 19.5V 14.36A 280W RAZER19.5V14.36A280W-3Holes
Qty.
  • Item Name:NewRAZER19.5V14.36A280W-3Holes
  • InPut:100-240v~4A Max 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 14.36A
  • Adapter Power: 280W