RAZER 19.5V 16.9A AC/DC Adapter RAZER19.5V16.9A330W-3Holes
Qty.
  • Item Name:NewRAZER19.5V16.9A330W-3Holes
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W
  • Adapter Tip Note: Special 3 holes
  • Note:New, 3 Available.
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RAZER19.5V16.9A330W-3Holes Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [RAZER 19.5V 16.9A AC/DC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    RAZER 19.5V 16.9A AC/DC Adapter RAZER19.5V16.9A330W-3Holes Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RAZER 19.5V 16.9A AC/DC Adapter RAZER19.5V16.9A330W-3Holes adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RAZER 19.5V 16.9A AC/DC Adapter RAZER19.5V16.9A330W-3Holes AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.