QNAP TS 419 PRO Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V12.5A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~2A,50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 12.5A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :647g
  • Dimension( L x W x H ):171.50 x 72.30 x 40.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:NOt fit 15A1 15-inch All-in-One Desktop Touchcomputer 4 Pin Output: Top positive electrode,Bottom negative electrode