PART II ADB0512 Power AC Adapter 12V 2A 24W PARTII12V2A24W-5PIN
Qty.
  • Item Name:NewPARTII12V2A24W-5PIN
  • InPut:100-240Vac 1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Mote: Round with 5 pins
  • Weight( Adapter only ) :290g
  • Dimension( L x W x H ):114.80 x 49.40 x 29.80mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out put: 5V/2A, 12V/2A
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PARTII12V2A24W-5PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [PART II ADB0512 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    PART II ADB0512 Power AC Adapter 12V 2A 24W PARTII12V2A24W-5PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the PART II ADB0512 Power AC Adapter 12V 2A 24W PARTII12V2A24W-5PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the PART II ADB0512 Power AC Adapter 12V 2A 24W PARTII12V2A24W-5PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.