PANASONIC FZ-G1AABDXER Power AC Adapter 16V 4.06A 65W PANASONIC16V4.06A65W-5.5X2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPANASONIC16V4.06A65W-5.5X2.5mm
  • InPut:100V-240V~1.6A-0.9A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 4.06A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :201g
  • Dimension( L x W x H ):102.20 x 42.40x 28.00mm