DELTA 0A001-00260300 Power AC Adapter 19V 9.5A 180W DELTA19V9.5A180W-4PIN-ZFYZ
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V9.5A180W-4PIN-ZFYZ
  • InPut:100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.5A
  • Adapter Power: 180W