PANASONIC CF19ADNAXDY Power AC Adapter 15.6V 7.05A 110W PANASONIC15.6V7.05A110W5.5x2.5mm
Qty.
PANASONIC CF19ADNAXDY Power AC Adapter 15.6V 7.05A 110W PANASONIC15.6V7.05A110W5.5x2.5mm-B
  • Item Name:NewPANASONIC15.6V7.05A110W5.5x2.5mm-B
  • InPut:100-240V 50/60Hz~1.4A-0.7A
  • Adapter Output Voltage: 15.6V
  • Adapter Output Current: 7.05A
  • Adapter Power: 110W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :406g
  • Dimension( L x W x H ):143.30 x 54.30 x 31.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x PANASONIC15.6V7.05A110W5.5x2.5mm-B Laptop AC Adapter