PACKARD BELL MB 88 P 006 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W FUJITSU20V3.25A65W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFUJITSU20V3.25A65W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Package:
    1 x FUJITSU20V3.25A65W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter