MICROTEK C783GM Power AC Adapter 12V 4.16A 50W HIPRO12V4.16A50W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewHIPRO12V4.16A50W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2.4A(2,4A)
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4.16A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :319g
  • Dimension( L x W x H ):110.00 x 62.00 x 30.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Interface size 5.5x2.1mm, Not New
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HIPRO12V4.16A50W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter