MOUSECOMPUTER W552SU2 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W CHICONY19V2.1A40W-4.8x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V2.1A40W-4.8x1.7mm
  • InPut:100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 4.8 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :155g
  • Dimension( L x W x H ):90.29 x 37.58 x 26.75mm
  • Package:
    1 x CHICONY19V2.1A40W-4.8x1.7mm Laptop AC Adapter