PACKARD BELL EASYNOTE ENTG71BM Power AC Adapter 19V 2.37A 45W ACER19V2.37A45W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewACER19V2.37A45W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.37A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :155g
  • Dimension( L x W x H ):95.10 x 38.30 x 26.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Adapter tip is 5.5 x 1.7mm, Please check the interface carefully when placing an order.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x ACER19V2.37A45W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter