Original LEADER ELECTRONICS NUA45-3480275-I1 L.T.E Power Supply V06638 HU10135-6017A
Qty.
  • Item Number:NewLEI48V2.75A132W-4PIN
  • InPut):100-240V~50/60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.75A
  • Adapter Power: 132W
  • Weight( Adapter only ) :905g
  • Dimension( L x W x H ):182.9 x 83.7 x 47.5mm