OEM ADS0271-A 220123 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W
Qty.
  • Item Name:NewOEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W
  • InPut:100-240V 50/60Hz~0.6A
  • Adapter Output Voltage: 22V
  • Adapter Output Current: 1.23A
  • Adapter Power: 27W
  • Adapter Plug Size: 6.4 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):81.11 x 50.22 x 34.64mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [OEM ADS0271-A 220123 Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    OEM ADS0271-A 220123 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the OEM ADS0271-A 220123 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the OEM ADS0271-A 220123 Power AC Adapter 22V 1.23A 27W OEM22V1.23A27W-6.4x3.0mm-AU-W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.