NOKIA LUMIA 2520 VERIZON 10.1 TABLET Power AC Adapter 20V 2.25A 45W LENOVO20V2.25A45W-3.
Qty.
NOKIA LUMIA 2520 VERIZON 10.1 TABLET Power AC Adapter 20V 2.25A 45W LENOVO20V2.25A45W-3.0x1.0mm
  • Item Name:NewLENOVO20V2.25A45W-3.0x1.0mm
  • InPut:100-240V~1.3A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2.25A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 3.0x1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :190g
  • Dimension( L x W x H ):94.23 x 40.87 x 29.74mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LENOVO20V2.25A45W-3.0x1.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    ADLX45DLC3A AC Adapter,
    • Model:
      [NOKIA LUMIA 2520 VERIZON 10.1 TA]
    • 9444 Units in Stock
    NOKIA LUMIA 2520 VERIZON 10.1 TABLET Power AC Adapter 20V 2.25A 45W LENOVO20V2.25A45W-3. Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NOKIA LUMIA 2520 VERIZON 10.1 TABLET Power AC Adapter 20V 2.25A 45W LENOVO20V2.25A45W-3. adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NOKIA LUMIA 2520 VERIZON 10.1 TABLET Power AC Adapter 20V 2.25A 45W LENOVO20V2.25A45W-3. AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.