MIT MIT-GHA20 PACKARD BELL Power AC Adapter 19V 7.9A 150W ACER19V7.9A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewACER19V7.9A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :570g
  • Dimension( L x W x H ):165.00x 80.30 x 42.50mm