NOKIA 7368 ISAM ONT Power AC Adapter 12V 5.5A 66W DELTA12V5.5A66W-Molex-8pins
Qty.
  • Item Name:NewDELTA12V5.5A66W-Molex-8pins
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5.5A
  • Adapter Power: 66W
  • Adapter Tip Mote: Molex 8 pins
  • Weight( Adapter only ) :420g
  • Dimension( L x W x H ):135.10 x 62.40 x 34.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA12V5.5A66W-Molex-8pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [NOKIA 7368 ISAM ONT Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    NOKIA 7368 ISAM ONT Power AC Adapter 12V 5.5A 66W DELTA12V5.5A66W-Molex-8pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NOKIA 7368 ISAM ONT Power AC Adapter 12V 5.5A 66W DELTA12V5.5A66W-Molex-8pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NOKIA 7368 ISAM ONT Power AC Adapter 12V 5.5A 66W DELTA12V5.5A66W-Molex-8pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.