NETGEAR 332-11059-04 Power AC Adapter 54V 1.25A 68W NETGEAR54V1.25A68W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNETGEAR54V1.25A68W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 68W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Package:
    1 x NETGEAR54V1.25A68W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    2ACL068S AC Adapter, 332-11059-04 AC Adapter,
    • Model:
      [NETGEAR 332-11059-04 Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    NETGEAR 332-11059-04 Power AC Adapter 54V 1.25A 68W NETGEAR54V1.25A68W-6.5x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the NETGEAR 332-11059-04 Power AC Adapter 54V 1.25A 68W NETGEAR54V1.25A68W-6.5x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the NETGEAR 332-11059-04 Power AC Adapter 54V 1.25A 68W NETGEAR54V1.25A68W-6.5x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.