Genuine NETGEAR 332-11047-21 ac adapter KPM200R-V1 54V 3.7A 200W Power Supply
Qty.
  • Item Number:NewNETGEAR54V3.7A200W-6.0x2.0mm
  • InPut):100-240v~ 50-60Hz 4.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 3.7A
  • Adapter Power: 200W
  • Adapter Plug Size: 6.0 x 2.0mm
  • Weight( Adapter only ) :985g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%. ( Brand New = 100% )