NEC PC-VY12F Power AC Adapter 10V 5.5A 55W NEC10V5.5A55W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC10V5.5A55W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 10V
  • Adapter Output Current: 5.5A
  • Adapter Power: 55W
  • Adapter Plug Size: 5.5*2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC10V5.5A55W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter