NEC PC-VY12F Power AC Adapter 10V 4A 40W NEC10V4A40W-4.8X1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC10V4A40W-4.8X1.7mm
  • InPut:100-240V~1.2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 10V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 4.8X1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :230g
  • Dimension( L x W x H ):97.00 x 44.90 x 14.20mm