NEC OP-520-76428 Power AC Adapter 20V 3.25A 65W NEC20V3.25A-65W-rectangle-pin-LONG
Qty.
  • Item Name:NewNEC20V3.25A-65W-rectangle-pin-LONG
  • InPut:100-240~1.3A 50~60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 3.25A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Mote: Rectangle with a pin in center
  • Weight( Adapter only ) :215g
  • Dimension( L x W x H ):107.70 x 45.80 x 29.00mm