NEC ADP86 Power AC Adapter 10V 5.5A 55W NEC10V5.5A55W-5.5x2.5mm-TYPEB
Qty.
  • Item Name:NewNEC10V5.5A55W-5.5x2.5mm-TYPEB
  • Adapter Output Voltage: 10V
  • Adapter Output Current: 5.5A
  • Adapter Power: 55W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC10V5.5A55W-5.5x2.5mm-TYPEB Laptop AC Adapter