NEC ADP-60JH Power AC Adapter 15V 4A 60W NEC15V4A60W-6.4X3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC15V4A60W-6.4X3.0mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.4 x 3.0mm
  • Adapter Tip Mote: 6.4 x 3.0mm, no pin in center
  • Weight( Adapter only ) :275g
  • Dimension( L x W x H ):114.50 x 49.50 x 29.20mm