NEC ADP-60JH Power AC Adapter 15V 3.33A 50W NEC15V3.33A50W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewNEC15V3.33A50W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :219g
  • Dimension( L x W x H ):92.60 x 41.80 x 27.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC15V3.33A50W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter