NEC 239427-001 Power AC Adapter 19V 3.16A 60W NEC19V3.16A60W-5.5x3.0mm-W
Qty.
  • Item Name:NewNEC19V3.16A60W-5.5x3.0mm-W
  • InPut:100-240V~1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3.16A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :273g
  • Dimension( L x W x H ):114.50 x 49.60 x 29.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x NEC19V3.16A60W-5.5x3.0mm-W Laptop AC Adapter