MSI GT80S 6QF(TITAN SLI)-072US Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W CHICONY19.5V16.9A330W-4
Qty.
MSI GT80S 6QF(TITAN SLI)-072US Power AC Adapter 19.5V 16.9A 330W CHICONY19.5V16.9A330W-4holes
  • Item Name:NewCHICONY19.5V16.9A330W-4holes
  • InPut:100-240V~4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W