MSI 9S7-N01151-043 Power AC Adapter 20V 2A 40W LENOVO20V2A40W-5.5x2.5mm-W
Qty.
  • Item Name:NewLENOVO20V2A40W-5.5x2.5mm-W
  • InPut:100-240V-1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LENOVO20V2A40W-5.5x2.5mm-W Laptop AC Adapter