MOROROLA 4-SLOT CRADLES Power AC Adapter 12V 9A 98W MOTOROLA12V9A98W
Qty.
  • Item Name:NewMOTOROLA12V9A98W
  • InPut:100-240V 50/60Hz~3.0A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 9A
  • Adapter Power: 98W
  • Weight( Adapter only ) :635g
  • Package:
    1 x MOTOROLA12V9A98W Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [MOROROLA 4-SLOT CRADLES Power AC]
    • 9444 Units in Stock
    MOROROLA 4-SLOT CRADLES Power AC Adapter 12V 9A 98W MOTOROLA12V9A98W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MOROROLA 4-SLOT CRADLES Power AC Adapter 12V 9A 98W MOTOROLA12V9A98W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MOROROLA 4-SLOT CRADLES Power AC Adapter 12V 9A 98W MOTOROLA12V9A98W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.