MSI GE63VR Power AC Adapter 19.5V 11.8A 230W HP19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewHP19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 3.5A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :1261g
  • Dimension( L x W x H ):200.50 x 100.50 x 43.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HP19.5V11.8A230W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter