MSI GE620 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W DELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 3.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This is Delta 19V 6.32A laptop AC Adapter with 5.5 *3.0mm Adapter tip
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [MSI GE620 Power AC Adapter 19V 6]
    • 9444 Units in Stock
    MSI GE620 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W DELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the MSI GE620 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W DELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the MSI GE620 Power AC Adapter 19V 6.32A 120W DELTA19V6.32A120W-5.5x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.