MSI DELTA 15 A5EFK-030JP Power AC Adapter 20V 12A 240W DELTA20V12A240W-4.5x3.0mm-thin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA20V12A240W-4.5x3.0mm-thin
  • InPut:100-240V~3.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 12A
  • Adapter Power: 240W
  • Adapter Plug Size: 4.5 x 3.0mm
  • Adapter Tip Mote: 1 pin in center
  • Weight( Adapter only ) :550g
  • Dimension( L x W x H ):168.10 x 76.10 x 26.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA20V12A240W-4.5x3.0mm-thin Laptop AC Adapter